نویسنده : محمد عرب احمدی
تاریخ : پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٦
نظرات

معاون اجتماعي و ارشاد فرماندهي انتظامي گلستان گفت: از هفته گذشته تاكنون تعداد ‪ ۶۴۰‬عدد دستگاه ديش ماهواره و تجهيزات مربوط به آن در استان جمع‌آوري شده است.

سرهنگ "محمد تمسكني‌زاهدي" روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: طي اين مدت تعداد ‪ ۱۱‬هزار و ‪ ۴۶۶‬حلقه ‪ CD‬غيرمجاز كشف و ضبط شده است. به گفته وي، در همين راستا ‪ ۶‬باب مركز تهيه و توزيع اين ‪CD‬ها در سطح استان پلمپ شده است.

وي تصريح كرد: همچنين در اجراي طرح امنيت اجتماعي يك باند فساد وفحشا در شهرستان علي‌آباد كتول شناسايي و منهدم شد و هشت نفر از اعضاي اين باند دستگير شدند.

وي ادامه داد: در مدت اجراي اين طرح تاكنون ‪ ۹۸‬نفر از اراذل و اوباش، مزاحمين خياباني و تهديدكنندگان امنيت اجتماعي در سطح استان شناسايي و دستگير شده‌اند.

تمسكني‌زاهدي يادآور شد: در اجراي طرح ارشاد اجتماعي و گشت ويژه بانوان نيز تاكنون يك هزار مورد ارشاد از سوي واحدهاي گشتي انجام شده است.

وي در پايان از شهروندان خواست كه با توجه به اينكه ايجاد امنيت اخلاقي و اجتماعي جامعه در درجه اول برعهده مردم مي‌باشد، نهايت همكاري را با نيروهاي پليس داشته باشند.


برچسب‌ها:
نویسنده : محمد عرب احمدی
تاریخ : یکشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٦
نظرات

همايش يكروزه بزرگداشت روز معماري درتالار فخرالدين اسعد گرگاني روز 4 ارديبهشت ماه برگزار خواهدشد .
شهرداري و شوراي شهر گرگان ، سازمان نظام مهندسي ، دانشگاهها و دانشكده ها برگزاري تورهاي بازديد از بنا ها و محوطه هاي تاريخي سطح استان توسط دانشجويان وانجمنهاي دوستدار ميراث فرهنگي و ساير تشكلها ، سخنراني در دانشگاهها و آموزشكدههاي استان را از ديگر برنامه هاي اين هفته عنوان كرد و افزود : اين هفته فرصت مغتنمي است تا بامعرفي و پاسداشت آثار و ابنيه تاريخي و باستاني ارزشمندمان درجهت حفظ مواريث تاريخي مان بكوشيم .

*     *     *     *     *     *     *     *     *     *     *     *     *

هوای مناسب و ایده آلی رو این چند روزه شاهد بودیم ... و گرگانی ها هم جمعه و فرصت بدست آمده از این روز تعطیل رو غنیمت شمرده و به دل طبیعت و جنگل می زنند تا از این هوای مطبوع و جنگل سر سبز نهایت بهره رو برده باشند .

شاید برگزاری یک اردوی یک روزه توسط وبلاگنویسان در جنگل های زیبای گرگان و همچنین هوای مطبوع خالی از لطف نباشه ...

کانون وبلاگنویسان گرگان آمادگی برگزاری چنین اردویی رو داره ، نظر شما چیه ؟


برچسب‌ها: