انتخاب واحد اينترنتی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان از انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه در نیمسال دوم ‪۸۶- ۸۵‬بصورت اینترنتی خبر داد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان - انتخاب واحد اینترنتی

 دکتر رضاعلی محسنی روز یکشنبه در این زمینه گفت: دانشجویان برای انتخاب واحد اینترنتی پس از واریز شهریه ‌ثابت و اخذ کد و شناسه کاربری از حسابداری دانشگاه می‌توانند با مراجعه به پایگاه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به نشانی www.Gorganiau.ir اقدام به انتخاب واحد اینترنتی در هر نقطه از کشور و هر ساعت از شبانه روز نمایند.

وی از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار را اعلام نمرات و وضعیت تحصیلی و شهریه ذکر کرد و افزود: این برنامه با هدف ایجاد سهولت درامر انتخاب واحد تهیه شده و در این سیستم اعضای هیات علمی نیز می توانند به ساعات تشکیل کلاس، تعداد واحدها در هر ترم و ارایه نمرات اقدام نمایند. وی همچنین اظهار داشت: با نصب موفقیت‌آمیز نرم‌افزار جامع آموزشی انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان این امر میسر شده است. گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در سال ‪۶۶‬تاسیس شد و هم‌اکنون حدود شش هزار دانشجو در ‪ ۳۶‬رشته در این واحد مشغول به تحصیل هستند.

/ 4 نظر / 79 بازدید
کيانا

سلام محمد خوبی؟ از اين که بهم سر زدی ممنون. خيلی خوشحالم که اولين نظز اين پست رو خودم ميدم. موفق باشی. بااااااای

افتخار

تخفیفات ویژه هات هاست به مناسبت نورزوز ۸۶. ویژه مدیران سایتها و وبلاگها سیستم پورسانت دهی هات هاست: با عضویت در هات هاست کدهایی در اختیار شما قرار میگیرد که کاربران سایت میتوانند با قرار دادن آنها در سایت و یا وبلاگ شخصی خود به کسب درآمد بپردازند. در این روش به ازا هر کاربری که توسط آنها معرفی شود مقداری سود به حساب شخصی آنها در سایت ریخته میشود. همچنین در صورتی که اعضای معرفی شده توسط یک کاربر اقدام به خرید از سایت نمایند پورسانتی تا 30% از سود خرید به کاربر معرف پرداخت میشود. پس وقت را هدر ندهید و از همین حالا شروع کنید...