قهرمانان ليگ فوتبال گلستان شناخته شدند

ليگهاي فوتبال نوجوانان و جوانان استان گلستان با شناخت قهرمانان اول تا سوم به كار خود پايان دادند.

مسابقات فوتبال ليگ نوجوانان استان كه باشركت شش تيم در دو منطقه شرق و غرب از هفته اول مرداد ماه آغاز شده بود هفته‌ پيش با قهرماني تيم آبشارخان‌ببين پايان يافت تا اين تيم به عنوان نماينده فوتبال گلستان در مسابقات منطقه‌اي كشور در سال 86 شركت نمايد.

تيم‌هاي شهيد دنيكوي فاضل آباد مقام دوم و استقلال گرگان وشوراي شهر مينودشت نيز به طور مشترك عنوان سومي را از آن خود كردند.

اسماعيل مهيني مسئول كميته مسابقات هيات فوتبال گلستان با اعلام اين خبر به ما افزود:
پيكارهاي ليگ جوانان هم كه با شركت 10 تيم در حال برگزاري بود با صعود چهارتيم صبا باطري گلستان ، هيات كلاله ،استقلال گرگان و استقلال بندرگز ادامه يافت تا در نهايت تيم‌هاي گرگان ، صبا باطري وبندرگز سكوهاي اول تا سوم را بدست آورند. وي گفت :
تيم قهرمان سال آينده نماينده استان در رقابتهاي جوانان كشور خواهد بود و تيم‌هاي دلند الكتريك وشهيد دنيكو فاضل آباد هم به دسته دو استان سقوط كردند.

به گفته مهيني مسابقات جام حذفي استان هم كه با شركت 10 تيم به صورت رفت و برگشت در حال انجام بوده با راهيابي تيم‌هاي لشگر 30 و زجاج گرگان ، ميلاد مزرعه علي آباد كتول و شاهين بندرگز به مرحله نيمه نهايي همراه شده است.

/ 4 نظر / 29 بازدید
علی

سلام عجب وبلاگيه من اولين باريه که به اين وبلاگ سر ميزنم وبلاگ منم آپديت شد يه سری به ما هم بزن بدت نمياد

ابوطالب ندری عکاس و خبر نگار

درود بر شما دوست گرامی برای ديدن عکسهای مورد علاقه تان از گرگان به وبلاگ من و يا ۰۹۱۱۲۷۱۹۱۲۱ تماس حاصل گردد و اماده همکاری با شما هستم منتظر تان هستم

رامين

با سلام دوستان یه سری به این وبلاگ هم بزنید . وبلاگ خبری خبرهای خوبی داره. http://arya-news.blogfa.com

ali

khili khob bood