تخم مرغ رنگی - زمستان گرگان - رسيدن نوروز

نوروز ۸۶ هم داره یواش یواش می رسه ...

هوای این فصل گرگان آنچنان یادآور زمستان نبود و الان هم در هوایی مطبوع مردم مشغول خانه تکانی و خرید وسایل برای تدارک بهتر عید نوروز هستند .

خرید شب عید - گرگان

این هم عکسی زیبا از تخم مرغ رنگی که در بازار در طرحهای زیبایی فروخته میشه .

/ 27 نظر / 79 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شايان

با ثبت نام با لينک پايين از اين سايت لذت ببريد. و برای خود درآمد کسب کنيد. http://www.masbi.com?reagent=00tx0j

عشق خدائي

باشگـاه هواداران پــرشیــن بلاگ استان مرکزی اراک به روز شده منتظر پيام های شما هستم شما را لينک داديم تا اتحاد بيشتری بين ما باشداتحاد خوب است خلق به هم گر همه یاور شوند مونس و غم خوار وبرادر شوند جمله به هم یار شوند و رفیق جمله به هم دوست شوند و شفیق درهمه کاری کمک هم شوند نوع 1 نگردند چنین خوار وزار خلق نباند چنین خوار وزار خواجه ز درویش رعایت کند در خور او لطف و عنایت کند هر که نصحت شنود از مهان گوی سعادت ببرد از میان سرخوش دستور سعادت حب وطن و عشق خدائیم همه در فکر ملت و وطنیم همه در بند دین و ایمانیم همه از یک نژاد و یک خاکیم گر ز تهران ور از خراسانیم گرگان و شهر اراکيم همه پاکیم و راست گوی و شریف همه از خاک پاک ایرنیم همه با هم برادر وطنیم مهربان همچو جسم با جانیم وطن ما به جای مادر ماست ما گروه وطن پ

مرد تنهای شب

سلام. اميدوارم حالتون خوب باشه. می خواستم بدونم که سازمانی يا مرکز خاصی شما رو حمايت می‌کنه يا نه به صورت شخصی کار می‌کنيد؟

حامدچاري

اسوده بخوابين که تکنولوژی در خدمت ماست

مهدی

salam man az web U khili khosham oomad . age U ham khasty be webe ma nn sar bezar va dar soorate tamaiol midoonim baham tabadole link ya logo ya banner dashte bashim . montazer hastam .felan . bye .

مردگرگانی

سلام لطفا در اولین فرصت به آدرس زیر سری بزنید http://memg.blogfa.com با سپاس

رضا

با سلام و درود فراوان بر شما دوست عزيز و گرامي و درود بر قلم پرتوان تان ضمن آرزوي تندرستي و سعادتمندي شما در تمامي مراحل زندگي ، باستحضار ميرساند کلبه درويشي حقير با مطلبي آموزنده با عنوان ....فاصله ميان دو زندگي ؟؟.....بروز شده است خوشحال خواهم شد تشريف بياوريد پس منتظر حضور گرم و قدوم سبز و نظرات ارزنده شما هستم مثل هميشه .....در پناه حق باشيد ........................... نا اميدي ره مده در دل مترس از مشکلات ....تا که آسان بر کف آري دامن مطلوب را ......ارزش هر کس بقدر همت و کردار اوست ....قيمتي گردد کبوتر چون برد مکتوب را ............................يا حق .............................