نشست طنزپردازان گلستان با حضور هنرمندان برجسته كشور

نشست ادبي طنزپردازان استان گلستان با حضور هنرمندان برجسته كشوري در سالن كتابخانه عمومي ميرفندرسكي گرگان برگزار شد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومي حوزه هنري گلستان ، در اين مراسم كه با استقبال شعراي طنزپرداز استان همراه بود و باحضور "يوسفعلي ميرشكاك، سيدابوالجواد موسوي و ناصر فيض" برگزار شد، تعدادي از طنزپرداران كشور و استان به قرائت اشعار و سروده‌هاي خود پرداختند.

رييس حوزه هنري گلستان دراين مراسم گفت: بسترسازي به منظور ارتباط طنزپردازان استان با يكديگر و شناسايي و هدايت استعدادهاي نو و خلاق در عرصه طنز از مهمترين اهداف برپايي اين گونه جلسات است.

به گفته وي، حمايت از هنرمندان مستعد و توانا براي توليد اشعار طنز و نيز شناسايي استعدادهاي جوان و نوپا و بهره‌گيري از استادان از ديگر اهداف اين جلسات است.

"محمدرضا خاكپور" افزود: يكي از مسائلي كه كمتر به آن پرداخته شده، مساله طنز و ظرافتهاي اين ابزار قدرتمند است كه متاسفانه با اين غفلت، فضاي طنز به سمت و سوي ديگري سوق پيدا كرده و برگزاري اين گونه مراسم، مي‌تواند به رشد و بازگشت به جايگاه واقعي اين مقوله كمك كند.

وي با بيان اينكه با اجراي چنين برنامه‌هايي مي‌توان در ميان علاقه‌مندان اين عرصه، انگيزه ايجاد كرد، اظهار داشت: حوزه هنري استان درحد بضاعت خود، سعي در ارايه هنر بزرگان و استادان و نيز بهره‌گيري هنرمندان استان از اين هنر دارد.

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فريبرز

لطفا به آدرس زير برويد و دادخواست زير را امضا کنيد و برای همگان ارسال کنيد. و در سايت تون قرار بدهيد. حتما اين ايميل را براي همگان ارسال نماييد. http://www.petitiononline.com/condemIR/petition.html همه با هم با امضای طومار زیر، رفتار دولت جمهوری اسلامی ایران را در برابر شهروندان ایرانی محکوم می کنیم. لطفا به آدرس زير برويد و دادخواست زير را امضا کنيد و برای همگان ارسال کنيد. و در سايت تون قرار بدهيد. http://www.petitiononline.com/condemIR/petition.html

آهنگ جديد سعيد رحيمی نژاد http://files.myopera.com/nodigeh/files/1saeid%20rahiminejad.mp3

فرزانه

موفق باشی اب و هوای گرگان چطوره؟

رضا مرادی نژاد

سلام.من دنبال همسایه مان می گردم که چند سالی است از ساری آمده به گرگان.می توانید به من کمک کنید.اگر می توانید با وبلاگ یا ایمیل من تماس بگیرید.موفق باشید.

گيتاريست

آهنگ جديد سعيد رحيمی نژاد http://files.myopera.com/nodigeh/files/1saeid%20rahiminejad.mp3

ساعد

سلام آقای عرب احمدی از وبلاگ استفاده بردم ، در ضمن به وبلاگ سکوت دل ما هم سری بزن ، منتظرم. برادر شما سيد سعيد ميرمنافی.

وحيد

سلام محمد خان با مطلب: تلاشهای قدرت های استکباری برای مقابله با پیشرفت های هسته ای ایران آرام آرام رو به افول می رود. به روزم. منتظر نظرات شما هستم.

کيانا

سلام دوست خوبم منو يادت مياد؟ من کيانام نويسنده وبلاگ www.zirebaro0n.persianblog.ir اين وبلاگ جديدم. منتظرم