اخبار حوادث

دختر ۱۶ ساله گرگانی با ضربات چاقو اقدام به خودکشی کرد

دختر ۱۶ ساله ای به نام << ب >> نیمه شب یکشنبه ۵ آذر ، پس از اینکه با ضربات چاقو اقدام به خودکشی کرد به بیمارستان منتقل شد .

به گزارش روزنامه گلشن مهر ، نامبرده ۵ سال پیش ! و به اجبار پدر معتادش با پسری ازدواج کرد که پس از چند سال از او جدا شد . گفته می شود که علت خودکشی وی فقر شدید مالی و به کارگیری وی برای کارگری مردم از سوی پدر و مادرش بوده است . حال عمومی وی بعد از انتقال به بیمارستان رضایت بخش اعلام شده است.

 

مغازه حوله فروشی در خیابان ولیعصر گرگان در آتش سوخت

نیمه شب دوشنبه گذشته پس ازآنکه عابری در خیابان ولیعصر متوجه آتش سوزی در مغازه ای شد با آتش نشانی تماس گرفت . حدود ساعت ۳ بامداد بود که شخصی به عمد شیشه مغازه مغازه را شکست و بطری حاوی مواد آتش زا را به داخل مغازه پرت کرد .

آتش نشانی بعد از بیست دقیقه تلاش اتش را مهار کرد ولی خسارت زیادی به مغازه وارد شد و بخش عظیمی از لوازم ان در آتش سوخت . صاحب مغازه هم پس از وقوع حادثه در محل حاضر شد و نمی توانست کاری از پیش ببرد .

 

آتش زدن زباله ها درخت را در کام خود کشید .

بر اثر آتش زدن زباله ها ، یک درخت سوخت !

پس از آنکه در شهرک بهارستان بلوک ۱۷ - بچه ها زباله ها را زیر درخت آتش زدند درخت نیز طعمه حریق گردید و از بین رفت . به گزارش گلشن مهر این حادثه بلافاصله توسط مامورین آتش نشانی مهار گردید و خسارات بعدی در پی نداشت .

/ 0 نظر / 30 بازدید