شکایت اصلاح‌طلبان گرگان از فرماندار

فهرست‌ نهایی اصلاح‌طلبان گرگان جهت شرکت در انتخابات شوراها اعلام شد. اعلام این فهرست به دنبال رد صلاحیت تعدادی از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان در استان گلستان که اکثر آنها از مدیران سابق استانداری گلستان و فرمانداری گرگان بودند، صورت می‌گیرد. 
   
 به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب، اسامی فهرست نهایی ائتلاف اصلاح‌طلبان گرگان شامل فائزه عبداللهی ، علی کلاتی و حسین ربیعی از اعضای شورای شهر فعلی گرگان ، حجت‌الاسلام میر منافی ، احمد خواجه‌نژاد ، مصطفی سبطی و ابراهیم کریمی ، ابوالفضل احمدی و حبیب‌الله قلیشلی ، مدیر کل سابق ارشاد استان گلستان می‌باشد .

همچنین شنیده می‌شود که رد صلاحیت شدگان اصلاح‌طلب استان گلستان درصدد تنظیم شکایتی علیه فرماندار گرگان که رئیس هیات اجرایی انتخابات است ، به دستگاه قضایی می‌باشند . این شکایت در پی رد صلاحیت آنها با استناد به مواردی مانند اقدام علیه جمهوری اسلامی یا وابستگی تشکیلاتی به گروه‌های غیر قانونی صورت خواهد گرفت که مورد اعتراض شدید اصلاح‌طلبان گلستان قرار گرفته است .

نکته جالب این است که « حسین رفعتی » فرماندار سابق گرگان و رئیس هیات اجرایی انتخابات دوره دوم شوراها در این شهر ظاهراً با استناد به بند ( د ) ماده 29 قانون انتخابات شوراها ، یعنی اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی رد صلاحیت شده است .


/ 3 نظر / 12 بازدید
طبرستان

سلام از اينکه اطلاعات اين چنينی داديد ممنون و سپاسگزارم. خوب بود مخصوصا برای ما که فعلا در حالو هوای اونجا نيستيمتيم

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی با توجه به شناخت و آگاهی از برنامه های تعدادی از کانديداهای شورای شهر رای خود را به سيد شهاب الدين طباطبايی خواهد داد. برای اطلاع از برنامه ها و سوابق اجرايی جوانترين عضو ليست ائتلاف اصلاح طلبان می توانيد لينک زير را مشاهد کنيد. http://www.shahrefarda.com/showtext.php?id=196

مهدی

انتخاب اعضای شورای شهر حق مسلم ماست.